DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ RENKLİ LENS
Diamond Colors Danışma Hattı: (0212) 570 80 13-14 / (0541) 466 5338

Paris Hilton Renkli Lensi

Paris Hilton Renkli Lensi

Ünlü amerikalı şarkıcı, aktrist, model, moda tasarımcısı, sosyoelit Paris hilton’un bir renkli lens kullanıcısı ve özellikle orijinal elegance renkli lensleri müdavimi olduğunu biliyor muydunuz? Evet Paris hilton ciba vision elegance baby blue ( bebek mavisi lens) renkli lens kullanıyor. Özel el yapımı ve yoğun boya grafiklerine sahip olan bebek mavisi lens özellikle gece kullanımına son derece uygun. Özellikle patlayan flaşlar karşısında özel yüzey boyama tekniği ile tüm fotograflarda lens renklilik özelliğini kaybetmiyerek mavi rengi dışarıya yansıyabiliyor. Şu anda paris hiltonunda ciba vision elegance renkli lenslerini bulamadığı için zor bir durumda olduğunu tahmin etmek zor değil! Ancak kesin olan şu ki Paris hilton aradığı elegance renkli lenslerini Diamond Colors Two lens markası ile avrupa veya amerika optik merkezlerinde görünce çok şaşıracağına eminiz. Belkide paris hilton natural touch lensleri ile durumu idare ediyor olabilir.. Fakat diamond colors two serisi bildiğimiz orijinal el yapımı elegance renkli lensleri ile aynı özellikleri taşıyor!

3 Yorumlar
  1. Merhaba, paris hiltonun renkli lensi için Natural Touch Baby Blue internet üzerinden ac lens diye bir firmadan görüp satın aldım. Fakat 3 ay kadar beklediğim halde bir türlü ürün gelmedi. Bütün postahaneleri araştırdığım halde 6 ay sonra tesadüfü olarak lensime ulaşabildim. Gözüme taktığım an resmen şoke oldum çünkü ne paris hilton ile alakası vardı nede elegance ile. Eski bir orijinal elegance kullanıcısı olarak gelen lensler beni hayal kırıklığına uğrattı. Hiç benzemediği halde neticede para ödediğim için kullanmayı denedim fakat lensleri taktığım zaman çift görme ve aşırı derecede batma oluyor! Bunun sebebi nedir? Sizin sattığınız paris hilton lensleri olan Diamond colors two serisini geçen akmerkez’de denedim. En kısa sürede sipariş vermek istiyorum! Diamond Two Colors resmen bir harika..

    • Merhaba, Paris Hilton renkli lensi olarak adlandırdığımız renkli lenslerin Natural Touch Renkli lensleri ile hiçbir alakası bulunmamaktadır. Natural Touch Cooper Vision adlı firmanın seri olarak ürettiği bir renkli lenstir. Bildiğiniz üzere Orijinal Elegance Renkli kontakt lensleri el yapımı lenslerdi. Diamond Colors Two serisi el yapımı orijinal elegance lensleri ile birebir aynı renk grafiklerine ve kaliteye sahip bir üründür. Cibavision Elegance lenslerinin üretimi durdurulduktan sonra natural touch müşteri beklentilerinin çok altında kalmıştır. Diamond Colors Two serisini size şiddetler öneriyoruz. İlgilerinize teşekkür ederiz.

  2. Merhaba aslında su konuda bilgi edinmek istiyorum Normal lens kullanıcısıyım fakat en büyük sorunum göz bebeğimin ışıkta ve gün ışığında kücülerek kendini belli etmesi .Biliyorumki Diamond colors lensin iris yapısı cok iyi doğal doğrusu sizce benim bu sorunumda bana yardımcı olablir yani doktortan göz ölcülerimi aldığım zaman tm bir uyum sergileyebilir mi Artık lens gibi görükmesinden bıktım diyebilirim.
    Beni aydınlatırsanız bu konuda cok sevnirim

Yorum yaz