DOĞAL GÖRÜNÜMLÜ RENKLİ LENS
Diamond Colors Danışma Hattı: (0212) 570 80 13-14 / (0541) 466 5338

Türkiye Kontakt Lens Sektöründe Bir Marka

Türkiye kontakt lens optik ve kontakt lens sektöründe mazisi çok uzun yıllara dayanan bir firma olduğunu biliyor musunuz? Dünya’da yaşanan gelişmeleri aynı hızda takip ederek sizlere sunan firmanın adı kontakt lens konusuyla biraz olsun ilgisi olan herkesin mutlaka duymuş olduğu lens dünyası Ltd. Şti’nden başkası değil. 1990 yıllarında yurtdışı bağlantılı olarak iş hayatına adım atan lens dünyası bugün istanbul bakırköy’de bulunan merkez ofisinden sizlere hizmet vermektedir.

Lens Dünyası Ltd Şti Markaları
Lens Dünyası
Diamond Colors
Diamond Colors Two

Lens Dünyası Distribütürlükleri
Hydrogel Vision Co

Kontakt lens konusunda tüm sorularınıza her konumda (Göz doktoru, Lens Kullanıcısı, Optisyen) cevap verecek şekilde eğitim ve deneyime sahip lens dünyasına ulaşmak için telefon numarası (0212) 570 8014 ve (0212) 570 8013.

Son olarak 2010 yılında Kerasoft 3 ve kerasoft IC yumuşak keratokonus kontakt lenslerini Türkiye’ye getirme başarısını gerçekleştiren lens dünyası, Hydrogel vision Co. firmasının Extreme H2 O kontakt lens ürünlerinin Türkiye ve Ortadoğu resmi ve tek yetkili distribütörüdür. Yetkili lens dağıtıcılığının yanısıra müşteri bireysel ihtiyaçlarına yönelik olarak tüm dünyada bulunan kontakt lens firmaları ile uzman partner olarak tedarik zincirini sağlamaktadır.

Yorum yaz